Recenze JVC

Ověřený zákazník Electro World Míra

Přidáno: 11. ledna 2024

Zakoupeno v Electro World

• Jednoduchá obsluha, design, bluetooth, mp3
  • Naprosto dostačující pro celodenní poslech v bytě. Dálkové ovládání a možnost propojení s mobilem.

Trochu chybí přípojka na společnou anténu.

Ověřený zákazník Alza.cz Žanek

Přidáno: 10. ledna 2024

• poměr cena výkon
  • horší zvuk, neintuitivní menu -nastavování podivné, pomalejší reakce na ovladač

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 9. ledna 2024

Zakoupeno v Electro World

• Jednoduchá obsluha, možnost nahrávání z CD na flash disky. Hezký vzhled. Blootooth.

Koupě pro denní poslech v bytě, naprosto vyhovuje.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. ledna 2024

(naposledy upraveno 6. ledna 2024)

• Výborný zvuk
  • Vzhled
  • Dálkový ovladač skoro na všechny funkce
  • Možnost ovládat mobilem aplikací
  • Možnost usínat s vypnutím a budík
  • Po výpadku energie neztrácí paměť se stanicemi
  • Displej je dostatečně veliký a v noci neoslňuje
  • Připojení přes BT z mobilu se neseká
  • Rádio FM naladí málo stanic i v 1 patře
  • DAB rádio naladilo max. 17 stanic, pouze ČRO
  • Na dálkovém ovladači chybí možnost posouvat kanály pouze klikem nahoru+ / dolů-, pouze volba číselná, nebo přes seznam.
  • Není menu v češtině, ale je jednoduché a logické
  • DO musí mířit na přijímač v určitém úhlu, ale není to tak hrozné

Původně jsem vybíral rádio aby na něm bylo DAB, FM, USB, BT, AUX, no prostě všechny možné vstupy a internetové rádio bylo jako bonus ale to jsem primárně nepotřeboval. Po vyzkoušení musím říct, že FM i DAB naladí minimum stanic a přitom jsem v prvním patře a podmínky pro signál tu jsou všeobecně dobré. Nakonec používám hlavně internetové rádio, kde je skutečně nepřeberné množství stanic, dokonce najdu svoje oblíbené skupiny, které mají svoji stanici a tím nemusím použít flešku s danou kapelou :-) Nevýhodou je, že musí být v dosahu routeru. Čas se také nastavuje z DAB nebo netu, ale volba v nastavení s vypnutou sítí pro úsporu energie při vypnutí se nevyplatí, protože pak zapnutí s naskočením stanice trvá 20s, s trvale zapnutou sítí jsou to 2s. Pokud bych vybíral příště, zaměřil bych se hlavně na možnosti internetového rádia, ale toto mi i tak stačí.

Ověřený zákazník Smartelektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. ledna 2024

Zakoupeno v Smartelektro.cz

• splňuje to, co je prezentováno
  • doporučuji těm, kteří zvažují nákup digi radia
  • výrobek kvalitně zpracován, čistý příjem
JVC LT-43VF5305

JVC LT-43VF5305

Přidáno: 31. prosince 2023

(naposledy upraveno 31. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Lákavá cena a funkce, DLNA, Netflix, Skylink atd. První zapnutí a nastavení TV v pořádku, poměrně rychlé menu. Ale není možnost vlastního uspořádání plochy a přeházet si apky podle sebe, takže Skylink je úplně na konci a nepamatuje si uživatelské jméno a heslo, nejde nastavit aby po zapnutí rovnou naskočil TV tuner, po týdnu používání se TV 2x zasekla a musela se na pár minut vytáhnout z el. zásuvky, protože na nic nereagovala. Vestavěný přehrávač má problém s HD filmy z NASky, co starý Panasonic přehrával v pohodě, tohle píše nepodporovaný formát (MKV), naštěstí je primárně určená ke sledování klasického TV Dvb-t2 vysílání.
JVC LT-32VAF5335

JVC LT-32VAF5335

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 30. prosince 2023

• Obraz
  • Zvuk
  • Android TV - rychlá odezva, bez sekání
  • USB nepodporuje souborov systémy NTFS a exFAT

Poměr cena/výkon určitě dobrá. Hezký obraz, kvalitní zvuk, rychlá odezva ovladače a celkově systému.

Jediný mínus - nepoužitelný USB. Nepodporuje exFAT a NTFS, pouze zastaralý FAT32. Takže do úložitě nedostanete více jak 4 GB soubory. Na dnešní poměry, když je standartní mít na HDD či flashce filmy o velikosti několik desítek GB je to absolutně nedostačující.

Lze nahradit připojením síťového úložitě přes LAN.

JVC LT-50VAQ7235

JVC LT-50VAQ7235

Přidáno: 29. prosince 2023

• Android TV
  • Poměr cena výkon
  • Designový stojánek, vypadá moc dobře
  • Kvalitní přijímač WiFi
  • Obraz odpovídá cenové kategorii, nelze mu nic vytknout
  • Levný plast použitý na ovladači
  • Ovladač občas reaguje opožděně

Televize pořízena jako rozbalená a ještě k tomu v Alza dnech, tím pádem jsem se s cenou dostal na úroveň nižších modelů, nebylo o čem přemýšlet. S televizí jsem po dvou týdnech používání spokojen.

JVC RA-E611-DAB černá

JVC RA-E611-DAB černá

r.burin r.burin

Přidáno: 29. prosince 2023

• Slušně hrající rádio.8 tlačitek předvoleb. 230V+4 baterky. Výstup na sluchátka. Velky barevný displej. Ukládá a přehrává FM+DAB dohromady podle síly signalu.
  • Trochu složitější ladění a ukládání stanic.

Když si pořádně přečtete návod a naučite se rádio ovladat,tak problémy se slabým Dab a laděním zmizí a užijete si kvalitního poslechu.

JVC RA-E411B

JVC RA-E411B

Přidáno: 28. prosince 2023

Malý prakticky.

Přidáno: 26. prosince 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• V dané cenové relaci super
  • Slabší příjem radia

Ověřený zákazník Alza.cz Zdenek

Přidáno: 24. prosince 2023

(naposledy upraveno 24. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Kdyby tv fungovala a nevyskakovala každou chvíli hláška o aktualizaci, tak by byl docela pěkný obraz.

Neustále vyskakuje hláška, že probíhá aktualizace služeb google play a následně hláška něco se pokazilo, zkuste to později. Takže televize v podstatě nepoužitelná. Budu reklamovat. Takže za mě Android TV už nechci.

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. prosince 2023

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• moderní vzhled
  • moderní ovladač
  • pěkný obraz
  • lehká
  • nemá samostatný napájecí kabel
  • složité ovládání
  • pomalá reakce po kliknutí ovladače
  • pomalý smart

S touto televizí se seznamuji a je pro mě stále složitá na ovládání. Hrozně dlouho trvá, než se něco načte. Už se mi párkrát stalo, že po vypnutí televizoru, kdy jsem se díval přes aplikaci internetové televize a zase jeho zapnutí mi běžel jen zvuk, ale bez obrazu. Nechápu proč. Neumím nastavit své vlastní aplikace (moje internetová kabelovka, O2 atd.), a přechod na digitální sledování programů, abych je měl viditelné na jedno kliknutí na ovladači. Pořád se musím ovladačem přes pomalou odezvu někam proklikávat, abych se dostal tam kam potřebuji. Zlatý Samsung a jeho aplikace ve spodním řádku, kdy si je můžu prohazovat jak se mi zlíbí. Tohle je prostě zatím nad moje síly. Obraz je jinak moc pěkný, hlasitost dostačující. Koupil jsem ji jen do kuchyně spíše jako kulisu při vaření a to je taky důvod, proč na zdi ještě visí, jinak by asi letěla. Já vlastně ani nevím, jestli ji doporučuji, spíš ne. Šťastný z té televize rozhodně nejsem. Snad je jen chyba u mě a bude to v pořádku. Pak recenzi buďto doplním, nebo změním...

JVC RC-E451B

Přidáno: 12. prosince 2023

• Android
  • Design
  • Ovládání
  • Trochu pomalejší ale za ty peníze ji to odpustim...

Když vezmu v potaz cenu, velikost a výkon tak není co řešit!

JVC RC-E451W

JVC RC-E451W

Přidáno: 9. prosince 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• plní, co jsem od produktu očekávala
JVC LT-55VU6205

JVC LT-55VU6205

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 6. prosince 2023

Zakoupeno v BScom s.r.o.

Televize v pohodě, oproti předchozí Philips mnohem lepší uživatelsky příjemnější software, rychlejší reakce přepínání programů, jednoduchá instalace satelitních i pozemních programů, předinstalovaný Skylink Live.

Ověřený zákazník Alza.cz nov20

Přidáno: 3. prosince 2023

(naposledy upraveno 3. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• celkem intuitivni nastaveni, dalkovy ovladac zjednodusi obsluhu, dobry vzhled a zvuk.
  • doporucuji.
  • na strance vyrobce JVC jsem radio zaregistroval ale potvrzeni o prodlouzeni zaruky na 42 mesicu nedorazilo. To ale neni vina prodejce...
JVC LT-32VAF3335

JVC LT-32VAF3335

Ověřený zákazník MALL.CZ Karel Sakař

Přidáno: 2. prosince 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Naprosto zoufalé podání barev, pozorovací úhel není rozhodně větší než 20-30°. Stačí pohnout hlavou o pár centimetrů a obraz ztratí kontrast a změní barvy, tedy podobné jako staré panely TN.

Zobrazuji 61 - 80 ze 433 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...22